BRIPLAST TMELY

28. 8. 2023

Aby vše proběhlo hladce

 Snadná aplikace, rychlé vyhlazení – správný tmel je rozhodující na cestě k bezchybně hladkému povrchu. Povaha podkladu, velikost povrchu, spáry nebo nerovnosti, vnitřní stěna nebo vnější fasáda: se širokou škálou tmelů má Brillux vždy ten správný produkt pro vaši aplikaci.

Brillux doplnil řadu Briplast o tři nové plniče Silafill 1886, Finofill 1887 a Neofill 1892, speciálně vyvinuté pro efektivní aplikaci a malé brusné úsilí. Díky tomu jsou možné ještě jemnější a účinnější výplně.

 

S lehkostí na hladký povrch

Hodně výkonu, menší hmotnost - s odlehčeným plničem Brillux šetříte síly: na jedné straně při přepravě a aplikaci, na druhé straně při broušení.

Protože materiál připravený k použití je výrazně lehčí než konvenční plniva se stejným objemem. Kromě toho se plniva skládají z jemných dutých kuliček. Ty lze při broušení snadněji odstranit. To snižuje pracovní zátěž o přibližně 30 procent.

A to není vše: Při zpracování lehkých plniv Briplast můžete dosáhnout větší vrstvy. Tímto způsobem jste schopni vyrovnat velké nerovnosti během jediné operace.