METALLIC ODSTÍNY GEL-LAZURA 510

5. 2. 2019

Vintage vzhled díky metalickým odstínům.

Vintage styl je v dnešní době velice populární. Brillux na to reaguje a přichází s rozšířenou škálou odstínů pro Lasuru 510. S osmi novými kovovými glazurovanými barvami mohou být dřevěné povrchy upraveny právě na tento vzhled.

Dřevo vystavené slunečnímu svitu postupem času degraduje. Výsledek - dřevo je šedé a tvoří v závislosti na typu dřeva charakteristickou patinu. Tento přirozený vzhled je v současné době velmi oblíbený, ale kvůli konstrukčním podmínkám a změnám počasí, je obvykle velmi nepravidelný. Díky metalickým odstínům lasury 510 lze rovnoměrně napodobit atraktivní vzhled přirozeně zvětralého starého dřeva.

Může být použita na všechny druhy tvrdého a měkkého dřeva jak ve venkovním i vnitřním použití a je ideální díky svému vysokému podílu pevných částic na klimaticky odolné nátěry na rozměrově nestabilní a rozměrově omezené stabilní dřevo. Vzhledem k tixotropním vlastnostem je také obzvláště dobře zpracovatelná.

Kromě estetického designu a ochrany před větrem a povětrnostním vlivem může být lasura 510 volitelně vybavena ochranou proti řasám a houbám.

 

510 gel lasur

  • bez aromátů
  • pro vnitřní a vnější použití
  • hedvábně lesklý
  • vlhkost regulující
  • tixotropní